Kurumsal Bilgiler

Alya Grup genç ve dinamik yönetici kadrosuyla Konya merkezli bir şirkettir. İthal ürünleri Türkiye pazarinda müşterileriyle buluşturmak şirketin öncelikli ticari faaliyetidir. Şirketimiz İtalyan Dasty markasının Türkiye Distribütörüdür. Dasty ürünleri İtalya´da üretilmekte olup, dünyanın birçok ülkesinde satılmaktadır. Özellikle Batı Avrupa´da milyonlarca adet satan ürünleri gerçek bir başarı hikayesidir. Şirketimiz bayilik sistemi ile çalışmaktadır ve illere bayiler atamaktadır. Bayilik konusunda daha fazla bilgi edinmek için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Misyon 
Ürünlerimizin kalitesi ve kolay kullanımı sayesinde insan hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Bunun yanında kaliteli ürünlerimizin kullanımı yoluyla kimyasalların aşırı tüketimi ile çevreye olumsuz etkilerini azaltmayı amaçlıyoruz. İçerisinde bulundugumuz topluma bayiler ve tedarikçi zinciri ile olumlu katkıda bulunup yeni iş fırsatları sağlamayı hedefliyoruz. 

Vizyon 
Şirketimizin vizyonu kaliteli, kullanıcı dostu ve son teknoloji çalışmalarının sonucu olan inovatif ürünleri müşterilerimize sunmaktır. Bunun için ülke çapında etkin, etik değerlere sahip, dürüst ve ilkeli ticaret yapan bayilerimiz ile işbirliği yapıyoruz.